Ръководство

Директор
Бойка Йорданова Сотирова

Магистър – Начална училищна педагогика, V ПКС
Госпожа Сотирова е завършила Шуменския университет “Епископ Константин Преславски” специалност начална училищна педагогика.
От месец юли 2010 г. след спечелен конкурс става директор на IV Основно училище “Иван Вазов”.


Заместник-директор по УД
Зорка Йорданова Харалампиева

Магистър – НУП 
Завършила е Шуменския университет “Епископ Константин Преславски”, където се дипломира като начален учител. Има професионална квалификация ресурсна педагогика от Търновския университет.

Работи в училище от януари 2011 г. като заместник – директор по учебната дейност.


Заместник-директор по административно-стопанска дейност

Таня Петрова Димитрова

Магистър – счетоводство и контрол

Завършила е Стопанска академия “ Димитър Ценов“ Свищов,

магистърска програма „Счетоводство и одит в публичния сектор“.

Работи в училището от 2012г.


Административен персонал

    секретар

    Албена Петрова Йорданова


    касиер/домакин

    Алина Николова Златева


    Учители

    Начален етап

    • Снежана Любенова Пеева
    • Борислав Станчев Тодоров
    • Диляна Симеонова Златарова
    • Росица Георгиева Спасова
    • Невена Георгиева Петрова
    • Златина Бончева Иванова
    • Дияна Димитрова Георгиева

    ЦОУД – Начален етап

    • Славена Галинова Христова
    • Мирослава Светлинова Бобева
    • Нели Кръстева Недялкова
    • Мирослав Йорданов Маринов
    • Елис Етемова Хюсеинова
    • Георги Димитров Георгиев
    • Тихомир Ганчев Николов

    Прогимназиален етап

    • Биляна Димитрова Стефанова – БЕЛ
    • Ирена Валентинова Парова – БЕЛ и история
    • Павлина Михайлова Живкова – БЕЛ и история
    • Росица Любенова Ангелова – математика и физика
    • Илияна Илиева Сотирова – математика и информационни технологии
    • Марияна Куманова Захариева – английски език
    • Петя Николова Жекова– география
    • Йовка Иванова Серафимова – химия и биология
    • Стойна Митова Кичукова – музика
    • Емил Димитров Паралюзов – изобразително изкуство
    • Диян Петров Кирилов – ФВС

    ЦОУД – Прогимназиален етап

    • Владимир Станишев Владимиров
    • Найден Стоилов Найденов
    • Камелиян Петров Киров

    Ресурсни учители

    • Спартак Николаев Кършаков
    • Петранка Станиславова Бонева
    • Ивелина Страхилова Сребренова

    Педагогически съветник

    Славенка Асенова Александрова